Edremit Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Çene Cerrahisi

Wisdom-Extraction-icon-small

Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi

Cerrahi operasyonlar Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu Ağız Diş Çene Cerrahisi ve Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. İhsan Şerif ÖZGEN tarafından yapılmaktadır.

Implant-icon-small

İmplant Tedavisi (Titanyum Vida)

Kanal tedavisi, çürüyen dişin işlevini sürdürebilmesi için sık tercih edilen bir tedavidir. Komplike olmayan bir kanal tedavisi genellikle tek seansta tamamlanır.

Orthodontics-Icon-small

Ortodontik Şeffaf Plak

Telsiz ortodontik şeffaf plak tedavisi, metal teller kullanılmadan, 3 boyutlu yazıcıyla şeffaf plaklar ile kişiye özel olarak hazırlanan ortodontik diş tedavisidir.

Mouthguard-Icon-small

Sabit ve Hareketli Protezler

Diş protezleri çoğunlukla diş çürümesi, dişin kırılması ya da dolgunun yetersiz kalması gibi diş kayıplarına neden olan durumlarda uygulanır.

Whitening-icon-small

Porselen ve Zirkonyum Diş

Eksik, çürük ya da kırık bir diş için porselen ya da zirkonyum dişlerle sabit dişlere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz beyazlıkta bir renk seçebilirsiniz.

Dental-check-icon-small

Cam Porselen ve E-Max Diş

Alman malı porselen plaklar ile 3 Boyutlu Robot Kazıyıcılar sayesinde aynı gün dişlerinizi tamamlayabiliyoruz. E-Max ile mükemmel dişler mümkün.

Dental-check-icon-small

Gülüş Tasarımı ve Estetik Diş Hekimliği

Gülüş tasarımında dişlerinizin konumu, birbiriyle uyumunu değerlendirerek dijital ortamda dişlerinizi tasarlıyor ve en uygun tedavi çözümünü uyguluyoruz.

Whitening-icon-small

Lamine Porselen (Yaprak) Diş

Lamine diş tedavisini porselen malzemeden CadCam sistemiyle hazırlıyoruz. Diş renklerinde ve yapısında bozukluk olan kişilerin diş yapılarını en doğal şekilde tamamlıyoruz.

Rootcanal-therapy-Icon-small

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, çürüyen dişin işlevini sürdürebilmesi için sık tercih edilen bir tedavidir. Komplike olmayan bir kanal tedavisi genellikle tek seansta tamamlanır.

First-visit-icon-small

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, dişlerin sık fırçalanmasına rağmen, istenildiği kadar beyaz olmadığı durumlarda, renklenmeler ve lekelerin yok edilmesi, dişin beyazlatılması işlemidir.

Early-dental-icon-small

Edremit Çocuk Diş Hekimi ve Diş Tedavisi

Diş hekimlerimiz deneyimli ve davranış yönlendirme konusunda eğitimli olduklarından çocukların güvenini kazanarak diş tedavisi korkusunu yenmesini sağlar.

Wisdom-Extraction-icon-small

Genel Anestezi

Diş tedavisi için endişe etmenize gerek yok. Anestezi Uzmanımız, Genel Anestezi ve Sedasyon birimimizde hizmetinizde. Acısız ve ağrısız tedavi artık mümkün!

Early-dental-icon-small

Tomografi, Sefalometrik ve Panoramik Grafi

Edremit'te Japon Morita Volumetrik Tomografi, Dijital Panoramik ve Sefalometrik Röntgen Cihazı ve Dijital Periapikal Röntgen Cihazları ile hizmet veriyoruz.

First-visit-icon-small

Ağız Kokusu Tedavisi

Ağız kokusu olarak da adlandırılan halitozis, bireyler için rahatsız edici olduğu kadar bazen kaygıya neden olabilen bir sorundur. Bu sorunun altında bir tıbbi neden olabilir.

Dental-check-icon-small

3 Boyutlu Robot Tarayıcı ve Kazıyıcılar

Diş ölçüsü almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bilgisayarlı 3D kamera teknolojimizle diş ölçüleriniz alıyoruz ve 3D robot kazıyıcılarda dişlerinizi aynı gün hazırlıyoruz.

Randevu Al

Error: Contact form not found.