Hızlı Randevu Al


  Başvuru sonrası size birkaç soru sormak ve onayınızı almak için kısa bir ön görüşme yapabiliriz.

  Altınoluk'ta, diş tedavileri, estetik diş hekimliği, implant, diş beyazlatma ve daha birçok konudaki hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri diş polikliniğimize davet ediyoruz.

  Deneyimli diş hekimlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, en kaliteli diş tedavisi hizmetini sunmak için diş polikliniğimizde sizleri bekliyoruz. Ayrıca diş sağlığı ve bakımı konusunda size özel öneriler sunarak, güzel ve sağlıklı bir gülümsemenin tadını çıkarmanızı sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra, diş polikliniğimizde sunulan hizmetlerin detayları hakkında bilgi almak isterseniz, web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilir veya bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

  +90 (266) 255 00 03

  ALTINOLUK ŞUBE YOL TARİFİ

  Ekin Diş Altınoluk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Diş Hekimi

   

  Balıkesir Altınoluk Diş Polikliniği, ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Ekin Sağlık kuruluşudur. Dolayısıyla bu hizmetler, deneyimli ve uzman diş hekimleri tarafından verilmektedir. Ayrıca hastaların bireysel ihtiyaçlarına uygun tedaviler önerilerek gülümsemelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

   

  Diş polikliniğimiz, çeşitli diş tedavileri sunmaktadır. Bununla birlikte tedaviler arasında diş dolgusu, kanal tedavisi, diş çekimi, implant, diş beyazlatma, porselen kaplama ve ortodonti yer alır. Bunun yanı sıra diş hekimi, güncel teknolojiler sayesinde tedaviler daha hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Dahası, implant tedavisi için 3D planlama ve diş beyazlatma için jeller ve lazer teknolojisi gibi yöntemler sıklıkla tercih edilmektedir.

   

  Uzman Ekibimiz

  Uzman hekim kadromuz, hastalarımızın ihtiyaçlarına özenle yaklaşarak en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra, hijyenik ve modern bir ortamda gerçekleştirilen tedaviler, tedavi sürecinin daha verimli ve başarılı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Açıkçası Altınoluk diş polikliniğimizde, güler yüzlü diş hekimlerimiz sizleri en iyi şekilde ağırlayarak sağlıklı bir gülümseme için gereken her türlü tedaviyi sunacaktır.