Hakkımızda

Ekin Sağlık Grubu olarak 2011 yılı başından itibaren Balıkesir ve Çanakkale’de 6 sağlık kuruluşumuzla faaliyet gösteriyoruz.

 

1) Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
2) Edremit Ekin Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3) Altınoluk Ekin Diş ADSP
4) Burhaniye Ekin Diş ADSP
5) Küçükkuyu Ekin Diş ADSP
6) Edremit Ekin OSGB

 

Ekin Sağlık Grubu’nda 50’den fazla hekim, 50’den fazla yardımcı sağlık personeli ve toplam da 200’den fazla personel ile bölge halkı ve bölge işletmelerine hizmet sunuyoruz.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından A Sınıf Tıp Merkezi olarak tescillenen Ekin Tıp Merkezi 2020 yılında çıkan kanununa göre T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Türkiye’nin ilk tıp merkezi olma ünvanına kavuşmuştur. Ekin Tıp Merkezi’nde 20’den fazla uzman hekim ile acil servis, görüntüleme ve Biyokimya laboratuvarı ile hizmet verilmektedir.

 

Ekin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri bölgede yer alan büyük çaplı maden ocakları, yapımı bitmiş ve devam eden karayolları, körpüler, tüneller, devlet hastaneleri, öğrenci yurtları gibi kamu kuruluşları ile büyük çaplı özel sektör yatırımlarının iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmektedir. Çanakkale Ekin OSGB ise 1915 Çanakkale Köprüsü ve tüm bağlantı yolları ile karayollarının İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini Mobil Röntgen Araçları, Mobil Kan Alma Araçları ile tek başına sürdürmektedir. Bünyesinde Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Göğüs Hastalıkları uzmanı gibi birçok uzman hekimle faaliyet göstermektedir. Ayrıca Pnömokonyoz hekimleri ile bölgede bu hizmeti sunabilen tek Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’dir.

 

Ekin Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Balıkesir’in ilk özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, ameliyathane ve genel anestezi ünitesiyle Balıkesir’in Edremit ilçesinde 2020 yılında hizmete girmiştir. Ekin Diş ADSM Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde Novada Alışveriş Merkezi’nin yanında bulunmaktadır. Çanakkale-Balıkesir karayolu üzerinde, Novada AVM’nin yanında hizmet vermekteyiz.

 

Ekin Sağlık Grubu olarak 2023 yılı içerisinde tüm ilçelerde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunan teknolojik donanımı ileri seviyede merkezlerin açılması planlanmaktadır. Burhaniye, Altınoluk ve Küçükkuyu şubeleri faaliyete başlamış olup Ayvalık Şubesi inşaatı ve planlaması devam etmektedir.

 

Ekin Diş Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Edremit merkezine 3 km, Akçay’a 6 km, Zeytinli’ye 6 km, Altınoluk’a 20 km, Küçükkuyu’ya 30 km, Havran’a 7 km, Burhaniye’ye, 10 km, Ayvalık’a 50 km, Kocaseyit Havalimanı’na 6 km uzaklıktadır. Küçükkuyu-Edremit ve, Ayvalık-Burhaniye-Edremit arasında karşılıklı çalışan minibüs ve belediye otobüsleri ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile 65 yaş üstü vatandaşlarımız ücretsiz olarak yolculuk yapabilmektedir.

 

İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir. Seçkin hekimlerimiz ve hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmektir.

 

Telefon:
+90 266 205 00 00

 

Faks:
+90 266 205 06 05