Hakkımızda

Ekin Sağlık Grubu olarak 2011 yılı başından itibaren Balıkesir ve Çanakkale'de 5 şirket, 4 sağlık kuruluşumuzla faaliyet gösteriyoruz. Balıkesir'in Edremit İlçesinde Ekin Tıp Merkezi, Ekin OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri) ile Ekin Diş ADSM (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) ve Ekin Sigorta markalarımızla hizmet veriyoruz. Çanakkale'de ise Ekin OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri) markamızla hizmet veriyoruz. Ekin Sağlık Grubu'nda 50'den fazla hekim, 50'den fazla yardımcı sağlık personeli ve toplam da 200'den fazla personel ile bölge halkı ve bölge işletmelerine hizmet sunuyoruz.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından A Sınıf Tıp Merkezi olarak tescillenen Ekin Tıp Merkezi 2020 yılında çıkan kanununa göre T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Türkiye'nin ilk tıp merkezi olma ünvanına kavuşmuştur. Ekin Tıp Merkezi'nde 20'den fazla uzman hekim ile acil servis, görüntüleme ve Biyokimya laboratuvarı ile hizmet verilmektedir.

Ekin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri bölgede yer alan büyük çaplı maden ocakları, yapımı bitmiş ve devam eden karayolları, körpüler, tüneller, devlet hastaneleri, öğrenci yurtları gibi kamu kuruluşları ile büyük çaplı özel sektör yatırımlarının iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmektedir. Çanakkale Ekin OSGB ise 1915 Çanakkale Köprüsü ve tüm bağlantı yolları ile karayollarının İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini Mobil Röntgen Araçları, Mobil Kan Alma Araçları ile tek başına sürdürmektedir. Bünyesinde Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Göğüs Hastalıkları uzmanı gibi birçok uzman hekimle faaliyet göstermektedir. Ayrıca Pnömokonyoz hekimleri ile bölgede bu hizmeti sunabilen tek Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'dir.

Ekin Sigorta Aracılık Hizmetleri birçok sigorta şirketi ile anlaşmalı olup tüm sigorta poliçelerinin yanı sıra Ekin Tıp Merkezi'nin anlaşmalı olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Ekin Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Balıkesir'in ilk özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, ameliyathane ve genel anestezi ünitesiyle Balıkesir'in Edremit ilçesinde 2020 yılında hizmete girmiştir. Ekin Diş ADSM Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde Novada Alışveriş Merkezi'nin yanında bulunmaktadır. Çanakkale-Balıkesir karayolu üzerinde, Novada AVM'nin yanında hizmet vermekteyiz.

Ekin Diş Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Edremit merkezine 3 km, Akçay'a 6 km, Zeytinli'ye 6 km, Altınoluk'a 20 km, Küçükkuyu'ya 30 km, Havran'a 7 km, Burhaniye'ye, 10 km, Ayvalık'a 50 km, Kocaseyit Havalimanı'na 6 km uzaklıktadır. Küçükkuyu-Edremit ve, Ayvalık-Burhaniye-Edremit arasında karşılıklı çalışan minibüs ve belediye otobüsleri ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile 65 yaş üstü vatandaşlarımız ücretsiz olarak yolculuk yapabilmektedir.

İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir. Seçkin hekimlerimiz ve hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmektir.

Call Now Button0 266 205 06 06